Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kaip pirkti?

  Išsirinkite norimą prekę. Paspausdami mygtuką „Į krepšelį“ prie norimos prekės, įdėsite ją į savo pirkinių krepšelį. Krepšelį visuomet galite patikrinti svetainės viršutiniame dešiniajame kampe paspaudę mygtuką „Prekių krepšelis“. Sudėję į krepšelį visas norimas užsisakyti prekes, sekite užsakymo proceso nuorodomis – patikrinkite užsakomų prekių sąrašą ir kiekius, įveskite prekių pristatymo adresą, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo už prekes būdą ir patvirtinkite savo užsakymą. Patvirtinę užsakymą, el. paštu sulauksite pranešimo, kad Jūsų užsakymas priimtas.

  2. Kaip galima atsiskaityti už prekes?

  Už prekes atsiskaityti galima tik sulaukus patvirtinančio el. laiško, kad Jūsų užsakymas jau paruoštas. Apmokėjimo būdai: pervedant nurodytą sumą į VšĮ Keistoteka banko sąskaitą, PayPal mokėjimų sistema arba sumokant grynaisiais/banko kortele, pasirinkus atsiėmimą knygyne.

  3. Kodėl būtina sulaukti el. laiško su patvirtinimu, kad užsakymas jau paruoštas?

  Į prekių kainas neįskaičiuotas pristatymo mokestis. Siuntimo kaina priklauso nuo užsakymo svorio, tad kiekvieną kartą užsakytos prekės sveriamos ir taip apskaičiuojama siuntos kaina, kuri nurodoma patvirtinimo el. laiške.

  4. Kaip apskaičiuojamas pristatymo mokestis?

  Visi užsakymai siunčiami registruotu paštu. Pristatymo mokestis skaičiuojamas pagal galiojančius "AB Lietuvos paštas" įkainius. Pavyzdžiui, kainos siunčiant į Lietuvos miestus:

  iki 500 g - 1,95 Eur.
  500 g - 1 kg - 2,4 Eur.
  1 - 2 kg - 2,9 Eur.
  2 - 3 kg - 3,45 Eur.
  3 - 4 kg - 3,65 Eur.
  4 - 5 kg - 3,85 Eur.
  5 - 6 kg - 4.00 Eur.
  6 - 7 kg - 4,20 Eur.
  7 - 8 kg - 4,35 Eur.
  8 - 9 kg - 4,55 Eur.
  9 - 10 kg - 4,7 Eur.
  Pristatymo kaina į užsienio šalis priklauso ir nuo siuntos svorio, ir nuo šalies, į kurią užsakymas siunčiamas.

  5. Ką daryti, jeigu per nurodytą laiką negavote siuntos?

  Jeigu per nurodytą prekių pristatymo laiką negavote siuntos, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@keistoteka.lt arba telefonu +37068940687. Visoms siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris (registracijos kodas), pagal kurį galėsime peržiūrėti siuntos kelią ir buvimo vietą realiuoju laiku.  

  6. Kaip sužinoti siuntos registracijos kodą?

  Siuntos registracijos numerį rasite el. laiške, kuris patvirtina, kad jūsų užsakymas buvo išsiųstas (Pav. 1). Paspauskite ant nuorodos "užsakymą galite peržiūrėti" ir atsidariusiame lange dešiniajame viršutiniame kampe rasite siuntos registracijos numerį (Pav. 2).

  Pav. 1

  Pav. 2