Kuo ir kaip galite padėti mūsų organizacijai?

 • Kviečiame skirti 1,2 % nuo GPM arba prisidėti vienkartine parama, pervedant pinigus į banko sąskaitą arba PayPal.

  Kodėl prašome paramos?

  Esame nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, iš esmės - knygų prieglauda, vieta, kurioje visos, nepriklausomai nuo senumo ar savos istorijos, knygos rastų naujus šeimininkus.

  Visas pas mus atkeliavusias knygas rūšiuojame bei kruopščiai kataloguojame duomenų bazėje, knygynų lentynose ir mūsų svetainėje. Deja, bet visi šie procesai kainuoja. Atvežamų knygų kiekiai auga, tačiau didėja ir sandėlio, duombazės ir svetainės išlaikymo kaštai, o jų katalogavimas - labai imlus laikui darbas. Jau dabar galite pastebėti, kad mūsų svetainėje trūksta knygų nuotraukų - taip yra ne tik todėl, kad 'fiziškai nespėjame jų nufotografuoti', bet ir dėl techninių kliūčių, kurioms spręsti šiuo metu neturime galimybių.

  Karantino metu, uždarius visus knygynus, mūsų likimas pakibo nežinioje. Nors vykdome prekybą internetu - tai yra tik lašas jūroje, kurio neužtenka išsaugoti mūsų fizinius knygynus.

  Širdingai dėkojame visiems prisidėjusiems ir padėjusiems!

  Plačiau apie tai, kas esame ir ką veikiame galite perskaityti štai čia 

  Na o gyvai susipažinti kviečiame pasibaigus karantinui mūsų knygynuose Vilniuje Gėlių g. 4 (senamiestyje) arba Paupio g. 2 (Užupyje) :)