2% nuo gyventojų pajamų mokesčio parama

 • Skirkite VšĮ Keistoteka veiklai 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Tai galite padaryti internetinės bankininkystės pagalba užpildydami formą FR0512 internetu čia

  Meniu pasirinkite Pildyti portale. Skyriuje Pildyti naują dokumentą pasirinkite reikiamą formą. Kur kas lengviau ją surasite, jei pasinaudosite filtru - nurodysite formos kodą 512 ir paspausite Filtruoti.
   

   

   Surasta forma pažymėta gaublio simboliu, reiškia, ją galima pildyti svetainėje. Spragtelėkite šį gaublį ir forma bus atverta pildymui.

   

  Formai užpildyti reikalingi duomenys:
  1-4 laukeliuose įrašykite savo asmeninę informaciją
  5 - įrašykite „2018“
  6s - pažymėkite kryžiuku
  E1 - įrašykite skaičių 2
  E2 skiltyje įrašykite VšĮ Keistoteka identifikacijos numerį (įmonės kodą): 304154116
  E3 skiltyje nebūtina nieko rašyti
  E4 skiltyje įrašykite 2,00 (arba 1,00 jeigu skirsite 1 proc.)

   

   

   E5 skiltyje įrašykite 2019 (tokiu būdu parama automatiškai būtų pervedama iki 2019 m.)

   

   

   Išsiųskite Mokesčių inspekcijai. Prieš išsiųsdami formą, pasitikrinkite, ar joje nėra klaidų!

  Ačiū!

   

  Jūsų skirtos lėšos bus naudojamos:

  Duomenų bazės - elektroninio katalogo palaikymui. Šis įrankis leidžia patogiai ir greitai surasti jūsų norimą leidinį, išsaugoti pageidavimus ir kt. Keistotekos komanda kasdien pildo el. katalogą naujomis knygomis, o duomenų bazę prižiūri ir palaiko profesionalūs informatikai-programuotojai - už jų paslaugas atsiskaityti mūsiška valiuta - knygomis - dar neįmanoma.

  Renginių organizavimui. Keistotekoje per pastaruosius metus vyko meno terapijos užsiėmimų ciklas, įvairūs susitikimai su rašytojais ir pažintiniai-edukaciniai renginiai. Visa tai nemokama - esame atviri kiekvienam norinčiam dalyvauti.

  Tinklalapio tobulinimui. Ką tik pasaulį išvydo mūsų kūdikis - naujasis tinklalapis. Kaip ir kiekvienas naujagimis, taip ir šis reikalauja daug laiko, kantrybės, jėgų ir, žinoma, lėšų. Tikimės, kad šis kūdikėlis užaugs praleisdamas maištingąjį paauglystės laikotarpį ir taps patogia naršymo platforma visiems knygų bičiuliams.

  Patalpų išlaikymui. Stengiamės, kad Keistotekos erdvė būtų patogi visiems lankytojams, kad norimos knygos būtų tiesiog pasiekiamos ranka... kad knygos, jūs ir mes visi drauge turėtume jaukią kultūrinę terpę, kur visad norisi sugrįžti.