KAIP PAREMTI KNYGYNĄ

Kuo, kaip ir kodėl galite padėti mūsų organizacijai?

 

Kaip galiu padėti?

Prisidėti galite skirdami 1,2 % nuo GPM, tapdami mūsų rėmėjais Contribee platformoje arba prisidėdami vienkartine parama, pervedant pinigus į banko sąskaitą arba PayPal.

Taip pat paremti galite reikalinga technika, daiktais, transportu, spaudos darbais.

Šiuo metu knygynui reikia:

1. Kukučio buities reikmenų: kačių kraiko ir maisto

2. Lipnių juostų, siuntų pakavimo popieriaus (gali būti panaudoti, bet švarūs popieriniai pirkinių maišeliai)

Taip pat mielai glaudžiame jums nebereikalingus augalus tiek kambarinius, tiek lauko :)

Kodėl prašome paramos?

Esame nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, iš esmės - knygų prieglauda, vieta, kurioje visos, nepriklausomai nuo senumo ar savos istorijos, knygos rastų naujus šeimininkus.

Visas pas mus atkeliavusias knygas rūšiuojame bei kruopščiai kataloguojame duomenų bazėje, knygynų lentynose ir mūsų svetainėje. Deja, bet visi šie procesai kainuoja. Atvežamų knygų kiekiai auga, tačiau didėja ir sandėlio, duombazės ir svetainės išlaikymo kaštai, o jų katalogavimas - labai imlus laikui darbas.

Karantino metu, uždarius visus knygynus, mūsų likimas pakibo nežinioje. Nors vykdėme prekybą internetu - lašas jūroje nepadėjo išsaugoti visus mūsų fizinius knygynus. Uždarę vieną knygyną (Kalvarijų g. 14) ir išgyvenę du karantinus nesitikėjome, jog baisiausia nutiks atlaisvinus ribojimus - atidėtus plius einamuosius mokesčius turime mokėti DABAR, kai lankytojų srautai yra sumažėję, o pajamos smukusios daugiau negu 2 kartus. Mums tai nepakeliama suma, todėl esame priversti prašyti jūsų pagalbos.

Širdingai dėkojame visiems prisidėjusiems ir padėjusiems ♥

Plačiau apie tai, kas esame ir ką veikiame galite perskaityti štai čia 

Na o gyvai susipažinti kviečiame mūsų knygynuose Vilniuje Gėlių g. 4 (senamiestyje) arba Paupio g. 2 (Užupyje) :) 

Rašyk
Skambink